Sitemap Sisukaart
Est Rus Eng
ETTA
ETTA
ETTA
ETTA
ETTA
ETTA
ETTA
ETTA
ETTA
 

Rahvusvaheline koostöö


  ETTA Üldtöökokkulepe
ETTA
  ETTA Autojuhtide uudised
ETTA
  ETTA Sektsiooni töö
ETTA
  ETTA Projektid
ETTA
  ETTA PARKLAD KAARDILE
ETTA
  ETTA Rahvusvaheline parklakaart
ETTA
  ETTA Rahvusvaheline koostöö
ETTA
  ETTA Sektsiooni kontaktid
ETTA
  ETTA Autojuhtide aastalõpu koosolek 2016
ETTA
 

Tänaseks on Transpordi Ametiühing saavutanud esimesed kokkulepped mitmete välisriikide ametiühingutega rahvusvahelise abi osutamiseks ametiühingu liikmetele. Rahvusvaheline koostöö pakub kindlustunnet ametiühingu liikmetele ka välisriigis viibides. Koostööprojektis osalevad ametiühingud nii Austriast, Belgiast, Bulgaariast, Soomest, Prantsusmaalt, Leedust, Norrast, Poolast, Hispaaniast. Rootsist ja Ühendkuningriikidest ning läbirääkimised jätkuvad ka mitmete teiste ametiühingutega lootes, et rahvusvahelist abi pakkuvate ja koostöös osalevate ametiühingute nimekiri täieneb veelgi.

Täiendavate küsimuste korral pöördu liiklusabispetsialisti Tarmo Kahem poole telefoni teel 5607 7000 või tarmo.kahem@etta.ee.  
 
Kontaktandmete nimekirja PDF kujul väljaprintimiseks leiate siit.

 

RIIK AMETIÜHING KONTAKTISIK TELEFON E-POST
Austria Vida Gudrun Thiemer 004315344479580 gudrun.thiemer@vida.at
Belgia ACLVB-CGSLB Kurt Marysse 0032473726464  kurt.marysse@aclvb.be
Belgia ACV-CSC Transcom Roberto Parrillo  0032475897839 rparrillo.transcom@acv-csc.be 
Jan Sannen 003225456976 jsannen.transcom@acv-csc.be 
Belgia BTB-UBOT Frank Moreels 003232243437 frank.moreels@btb-abvv.be
Veronique De Roeck veronique.de.roeck@btb-abvv.be
Tom Peeters tom.peeters@btb-abvv.be
Dinneke Fleerackers Dinneke.Fleerackers@BTB-ABVV.BE
Belgia CNE (Centrale Nationale des Employés) Claude Lambrechts 0032 478 487662 claude.lambrechts@acv-csc.be
Bulgaaria FTTUB Vladimir Miladinov 0035929318001 office@fttub.org
Georgi Georgiev g.georgiev@stsb.bg
  v.miladinov@stsb.bg
Eesti ETTA Lea Kurbel-Kalamees 0037253489077 lea.kurbel-kalamees@etta.ee
Tarmo Kahem 0037256077000 tarmo.kahem@etta.ee
Soome Transport Worker's Union, AKT Aki Viljander 00358961311223 / 00358415056074 aki.viljander@akt.fi
Juha Ollas 00358961311217 / 00358406870370 juha.ollas@akt.fi
Katri Höök 00358961311232 / 00358407601050 katri.hook@akt.fi
Tuuli Ruotsalainen 003589613110/ 00358400885909 tuuli.ruotslainen@akt.fi
Vesa Lackman 00358961311236 / 00358408305877 vesa.lackmann@akt.fi
Prantsusmaa FAT UNSA Transports Paris: Edouard Zenou, Jerôme GLEMEE 06 23 12 19 86  - 01 83 62 20 35; 06 21 90 40 32  
Région Bretagne: Jean-Luc LAPALCE 06 20 10 42 73
Région Bourgogne: Jacques LOIZEAU 06 31 04 59 93 - 03 80 71 13 39
Rhone-Alpes: Pascal PETIT 06 14 81 28 43
Languedoc-Roussillon: Pierre SCHWAERDERLE, Pierre MAJORAL    06 81 87 20 40; 06 84 18 78 39
Leedu Lithianian roads and motors transport workers trade union federation Bronius Bucelis 0037065637355 b.bucelis@kaunoautobusai.lt
 bbucelis@takas.lt
Norra Norwegian Transport Workers Union Jan Sivertsen 004792018063 jan.sivertsen@transportarbeider.no
Geir Kvam 004748176510 geir.kvam@transportarbeider.no
Poola Krajowa Sekcja Transportu Drogowego NSZZ “Solidarność” Tadeusz KUCHARSKI Main office: 0048 22 619 64 08 biuro.kstd@solidarnosc.org.pl
Florian Rogorzyński 0048 600 454 281 (DE) florian.rogorzynski@link.waw.pl (DE)
Tomasz Michlak 0048 667 124 875 (EN) tomasz.m.michalak@gmail.com (EN)
Hispaania CC.OO.FSC - Sector Carretera Juan Luis Garcia Revuelta 0034650376996 / area internacional 0034912735123 luckas@fsc.ccoo.es
internacional@fsc.ccoo.es
Hispaania TCM-UGT Diego Buenestado Garcia 0034915897119 internacional@tcmugt.es
Amparo Sanchez Garcia
Rootsi Swedish Municipal Workers' Union - Kommunal Astrid König 0046 10 442 70 00 astrid.konig@kommunal.se
Rootsi Swedish Transport Workers' Union Magnus Falk  0046 10 480 37 64 magnus.falk.fk@transport.se
Göran Larsson 0046 10 480 31 14 goran.larsson.fk@transport.se
  Switchboard: 0046 10 480 30 00 transport.fk@transport.se
Ühendkuningriigid United Road Transport Union Rob Monks 0044 7714 756250 rob.monks@urtu.com
Brian Hart 0044 7775 852991 brian.hart@urtu.com  

 

Sub2
 
Autojuhid Lennundustöötajad Teetöötajad Lukksepad Kommunaaltöötajad Kiirabijuhid Bussijuhid
 
ETTA
ETTA ETTA, 10414 Tallinn, Kalju 7-1, telefon 641 3129, faks 641 3131, etta@etta.ee, www etta.ee
ETTA